Digitale tilbud fra Norkirken Grimstad

Digitale tilbud fra Norkirken Grimstad

I denne perioden som menigheten ikke kan samles til gudstjeneste og andre arrangementer pga faren for koronasmitte,, legger Norkirken Girmstad ut gudstjenester på søndagene, og andre tilbud i løpet av ukedagene.

Norske myndigheter har sett seg nødt til å innføre sterke begrensninger for alle typer fellesskap og arrangementer. I denne situasjonen forsøker Norkirken Grimstad og gi et “digitalt” tilbud både når det gjelder gudstjenester og andre tilbud. Trykk på linken nedenfor, eller gå til siden TALER på Norkirkens hjemmeside, og du vil finne søndagenes “digital-gudstjeneste”.

Taler fra gudstjenester

Du kan også gå på YouTube.com, og søke på “Norkirken Grimstad”. Da vil du kunne finne flere tilbud som er lagt ut fra kirken.